کل کاربران : 219091
کاربران امروز : 55
بازدید امروز : 56
کاربران دیروز : 35
بازدید دیروز : 39
کاربران آنلاین : 19

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزارشد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی      

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور هم افزائی ،تضارب آرا و افزایش دانش مسئولین استان در خصوص قوانین ثبت احوال برگزار شده است.

وی با بیان اینکه برگزاری مناسب روز ملی ثبت احوال در مرکز استان و شهرستان های تابعه موجب خرسندی و سربلندی بوده ، افزود: تلاش های صورت گرفته خصوصا در ماه های اخیر منجر به ارتقای چشم گیر رتبه ثبت احوال استان در سطح کشور در حوزه کارت هوشمند ملی شده است.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر کشور، گفت: اهانت به پرچمی که هزاران شهید برای برافراشته بودن آن جانفشانی کرده اند، نشان از ضعف دشمنان این نظام داشته و یقینا این عوامل حاصلی جز پشیمانی و شکست سخت بدست نخواهد آورد.
وی با بیان اینکه همیشه فاصله انسان از ذات اقدس الهی موجب خسران و تباهی میگردد ، عنوان کرد: لازم است تا با بندگی بر درگاه او ، اسباب سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم آوریم.
فاطمی پرهیز از کبر و غرور را از آموزه های نورانی و بلند مکتب اسلام یاد کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در همین زمینه ، همکاران ثبت احوال را به دوری از این خصلت مذموم توصیه داشت و افزود : نداشتن غرور و تکبر موجب رضایت بیش از پیش مراجعین به مجموعه ثبت احوال و تکریم مناسب آنان خواهد شد
وی داشتن نیت خیر در امور کاری و تلاش و همت با روحیه جهادی را از عوامل اصلی موفقیت در هر مجموعه ی اداری بر شمرد و بر رعایت آن توسط کارکنان ثبت احوال تاکید کرد.
این مقام مسئول، صرفه جوئی مناسب ، پوشش کامل وقایع حیاتی و تلاش در کسب رضایت مردم را در پایان خاطر نشان شد.
گفتنی است این نشست با حضور مدیر کل ،معاونین ، حراست ،مسئولین ستادی و روسا ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه استان در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.


گروه خبری : عمومی
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1396/10/14 -- 09:40:08
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 152

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


يكشنبه
30 دي 1397
13. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 20

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

 

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان طبس- بلوار شهیدبهشتی جنوبی- تلفن تماس:03534223192-نمابر :03534232001


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS